GÜRAL PREMİER TEKİROVA

Bu tatil köyüne ilk girdiğimde izlenimim olumsuzdu çünkü oteli biraz çorak bulmuştum. Zira hayalim fıstık çamlarının gölgesinde bir tatil köyünde konaklamaktı. Ancak bu ilk olumsuz izlenimim aynı akşam tamamen değişti. Giriş yaptığımız günün akşamında otel havuz başında düzenlenen gala yemeği beni çok etkiledi. Yüzlerce yuvarlak masa ve büyük bir sahne hiç üşenmeden havuz başına getirilmişti ve gece boyunca canlı müzik eşliğinde uzak doğu ve Meksika mutfağı dahil birçok lezzeti tatma imkanı bulduk. Ertesi gece de çocuklar için onlarca şişme oyuncak ve aktivite içeren bir çocuk kasabası kurulunca şaşkınlığım iyice arttı. Ben şimdiye değin bu gibi sürpriz aktiviteleri sadece Hillside Beach Club’da görmüş olduğum için bu aktiviteler memnuniyetimi kazandı.

Yemekler de diğer hizmetler gibi son derece kaliteli ve lezzetli. Bilhassa pastanede yediğim mamülleri ve movenpick dondurmalarını çok sevdim.

Güral Premier Tekirova 200.00 m2 arazi içine kurulmuş büyük bir tatil köyü. Tüm odalar bahçe içinde ikişer, üçer katlı binalarda bulunuyor. Tüm binalar Türk mimarisine uygun olarak inşa edilmiş. Odalar temiz, geniş ve konforlu. Tesisin büyük bir alana yayılmış olması nedeniyle bir yerden bir yere yürürken yorulabiliyorsunuz. Bunun için tesiste shuttle hizmeti var. Misafirleri belli noktalara taşıyor.

Havuzlar büyük ve temiz. Plajlar kum ve çakıl karışımı. Plajda da çocuk parkları olması bizi çok rahatlattı. Aquapark ayrı bir dünya. Küçük çocuklar için ayrı bir aquapark, hatta bebekler için oyun havuzları ve kum plajı var. Yetişkinler ve büyük çocuklar için botlarla kayılan birkaç tane dev kaydırak var. Dışarıdan para verip de girdiğimiz pek çok örneğinden daha büyük ve eğlenceli.

bahar 2014 122 copya

Çocuk Klübünün gerek bahçesi gerekse binası oldukça büyük ve kapsamlı. Diğer otellerde ekstra para vererek girdiğimiz kaydıraklı oyun tüneli burada ücretsiz. Sadece personel biraz ilgisiz ve acemi. Bu sebeple çocukları içeride yalnız bırakamadım. Aynı acemiliği diğer personelde de hissettik. Uzunca süreler servis beklediğimiz oldu. Bu acemiliğe karşın personel yine de iyiniyetli ve çok kibardı. 2015 yazı itibarı ile bu olumsuzluk giderilmiş olabilir. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bu tesis Antalya’da gidebileceğim üç-beş en iyi tesisten biri.

Reklamlar

GÜRAL PREMİER TEKİROVA” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s